Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, niedawno ujawniony związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego doczeka się sformalizowania i para zostanie małżeństwem. Zdaniem analityków BETFAN najprawdopodobniej nastąpi to już w 2023 r. A czy będzie to ślub kościelny i czy nowa rodzina powiększy się o kolejne dziecko? I czy była żona Macieja Kurzajewskiego spotka się z nim w sądzie?

 

Środowiskiem celebrytów i opinią publiczną w Polsce wstrząsnęła niedawno wiadomość, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą nie tylko zawodowo. Oficjalne potwierdzenie nowego związku wywołało skrajne emocje, ale i wiele spekulacji na temat przyszłości miłosnego duetu. Otóż, według przewidywań BETFAN, para ma duże szanse zamieszkać ze sobą przed końcem 2023 r. To jednak nie wszystko. Zdaniem bukmachera Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zostaną małżeństwem. Bukmacher na ten scenariusz wyznaczył kurs 1.25, co oznacza duże prawdopodobieństwo zdarzenia. Zdaniem BETFAN najbardziej realnym terminem ślubu celebrytów jest 2023 r.

 

A czy marsz Mendelsona dla Katarzyny i Macieja rozbrzmi w kościelnych nawach? Bukmacher większe szanse daje scenariuszowi, że nie będzie ślubu kościelnego. A przynajmniej nie do końca 2024 r., czyli w okresie objętym analizą. Warto jednak zauważyć, że kurs na opcję ze ślubem kościelnym nie jest w BETFAN dużo wyższy (2.35, że para weźmie ślub kościelny; 1.50, że nie), więc nie można wykluczyć, że para stanie jednak przed ołtarzem.

 

Chociaż każde z popularnych celebrytów ma już dzieci z poprzednich związków, można postawić pytanie, czy patchworkowa rodzina powiększy się o kolejnego potomka. Wedle przewidywań bukmachera, Katarzyna Cichopek nie ogłosi jednak radosnej nowiny przed końcem 2024 r.

 

Zdaniem bukmachera zawodowa przyszłość Macieja i Katarzyny przedstawia się bez komplikacji. Z analiz BETFAN wynika bowiem, że duet nadal będzie wspólnie prowadził program śniadaniowy w telewizji publicznej. Co więcej widzowie pewnie zobaczą parę także w roli prowadzących podczas najbliższego Sylwestera TVP (kurs 1.25). Ten stopień ich wspólnej obecności na antenie powinien wystarczyć fanom - według przewidywań bukmachera para nie otrzyma żadnego nowego wspólnego programu w stałej ramówce TVP w 2023 r.

 

Dodatkowe kontrowersje wokół niedawno potwierdzonej miłości wzbudziły podchwycone przez media wypowiedzi byłej żony Macieja Kurzajewskiego, która nie wykluczyła spotkania się z nim w sądzie. Analizy bukmachera powinny uspokoić nowo ujawnioną parę i jej fanów – zdaniem BETFAN pozew jest mało prawdopodobny. Polski legalny bukmacher wyznaczył kurs 7.50 na zakład, że Paulina Smaszcz pozwie swojego byłego męża.