Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Sara James pokona rywali podczas występów na żywo w „America’s Got Talent”, czyli półfinału amerykańskiej edycji „Mam Talent”.­­­­­ Tym samym młodziutka wokalistka awansuje do finału zaplanowanego na 13 września. Czy Polka ma szanse zdobyć główną wygraną? 

Sara James niedawno wzięła udział w przesłuchaniach do amerykańskiego „Mam talent”, gdzie z miejsca zrobiła furorę. Polska nastolatka podbiła serca publiki oraz jurorów, a zwłaszcza jednego z nich - Simona Cowella. Znany z surowych ocen łowca talentów przyznał jej tzw. złoty przycisk, czyli specjalne wyróżnienie, które dało Sarze bezpośredni awans do półfinału. To wyróżnienie nie przesądza co prawda o przyszłym miejscu uczestnika, ale warto pamiętać, że aż pięciu zwycięzców „America’s Got Talent” zostało nim wcześniej wyróżnionych.

Wedle harmonogramu NBC kolejny etap „America’s Got Talent” – pokazywane na żywo półfinały – rusza 9 sierpnia. BETFAN prognozuje, że Sara James wyjdzie z niego zwycięsko i tym samym wywalczy miejsce w finale. Czy artystka, która zaledwie trzy tygodnie temu obchodziła czternaste urodziny, wygra program lub zajmie jedno z pierwszych trzech miejsc? Wedle oceny BETFAN dziś Sara ma 25% szans na znalezienie się w TOP3 konkursu oraz 9% na zwycięstwo. Kursy u polskiego bukmachera na te scenariusze to odpowiednio: 4.50 oraz 10.00. Przy stawce 100 zł oznacza ponad 350 lub blisko 800 zł wygranej, w razie gdyby Sara znalazła się na podium lub wygrała program.