Epower.pl, pierwszy w Polsce sprzedawca prądu wyłącznie przez Internet, rozpoczął kampanię radiową pod hasłem „Rewolucja w prądzie” informującą o oszczędnościach, jakie mogą osiągnąć firmy zmieniając sprzedawcę prądu na Epower.pl.  Spoty podkreślają kluczowe cechy oferty Epower: niską cenę za 1kWh, brak opłaty handlowej, możliwość zmiany sprzedawcy i podpisania umowy z Epower.pl w 15 min. oraz krótki 12-miesięczny okres trwania umowy. Kampania radiowa prowadzona jest w TOK FM oraz RMF Classic i potrwa do 22 listopada br. Jednocześnie Epower.pl rozpoczyna w tym tygodniu kampanię video mailingową, w której zostanie wykorzystany film przygotowany w ramach konkursu „Rewolucja w prądzie”.

 - Wiele firm traci setki, a nawet tysiące złotych rocznie na prądzie tylko dlatego, że od lat korzysta z oferty tego samego sprzedawcy, płacąc zazwyczaj nierynkowe stawki. Chcemy przekonać ich, że podpisując z nami umowę mogą skorzystać z bardzo niskiej ceny za 1kWh, a dodatkowo nie ponosić opłat handlowych, co czyni naszą ofertę jedną z najkorzystniejszych na rynku. Dodatkowo, zmiana sprzedawcy prądu na Epower.pl jest bardzo prosta i zajmuje nie więcej niż 15 min. Wystarczy wypełnić zgłoszenie przez Internet, a my zajmujemy się wszystkimi formalnościami, także związanymi z wypowiedzeniem umowy poprzedniemu dostawcy prądu - mówi Vincent Lamort de Gail, zarządzający Epower.pl.

 - Jesteśmy nową firmą na rynku, działającą wyłącznie przez Internet, dlatego oprócz konwencjonalnych form reklamowych, chcemy stawiać też na nowe, angażujące internautów rozwiązania. Stąd realizowany w ostatnich tygodniach konkurs filmowy, a teraz akcje video mailingowe, w których będziemy wykorzystywać nadesłane prace - dodaje Vincent Lamort de Gail z Epower.pl.

Epower.pl rozpoczął działalność pod koniec września br. Swoją ofertę sprzedaży prądu przez Internet kieruje przede wszystkim do małych i średnich firm, a także do osób fizycznych.

W ramach działań promocyjnych od 23 września prowadził konkurs filmowy pod hasłem „Rewolucja w prądzie”, w którym nagrodą główną jest 15 tys. zł. Prace konkursowe można było nadsyłać do 19 października. Część z nich zostanie wykorzystana w działaniach promocyjnych Epower.pl, m.in. w kampanii video mailingowej. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 23 października br. Do 22 października trwa także głosowanie publiczności na najlepszy film konkursowy na należącej do Epower.pl stronie internetowej oraz profilach na Facebooku i YouTube.